Změny ve VOP - podpora a nová hodinová sazba | Nový spuštěný e-shop - PP Servis | Služba nastavení systému - Apertia Tech

Změny ve VOP – podpora a nová hodinová sazba | Nový spuštěný e-shop – PP Servis | Služba nastavení systému

Změny ve VOP

Od ledna 2024 máme pár nových služeb, které bychom Vám chtěli představit. Rosteme a tak jsme k tomuto kroku přistoupili.  A samozřejmě chceme pro Vás všechny zajistit  péči, kterou potřebujete.

Vše najdete na naší nové stránce PODPORA. Od roku 2024 máme i novou hodinovou sazbu pro velká a komplexní řešení.

Celou tu stránku jsme dávali dohromady s mým mužem Davidem Strejcem a to hlavně ze zkušeností právě s Vámi a Vašimi projekty. Vnímáme, že někde potřebujete mnohem více péče a nadstandardního jednání a rádi Vám jej poskytneme.

 

NOVINKY ZE SPOLEČNOSTI

V lednu jsme spustili další komplexní e-shopové řešení s různými napojeními. Tentokrát pro společnosti PP Servis. Chtěla bych tímto poděkovat všem, kteří na daném projektu pracovali. Moc děkujeme panu Muchnovi za reference, které nám ještě v den spuštění zaslal. Dovolili jsme si je přidat pod popis celého řešení.

Zde se můžete podívat na e-shop.

Zde je popis celého řešení.

 

Spouštíme novou službu

Máme za sebou implementace různých systémů do různých společností. A víme, že každá firma má jiné potřeby a procesy v obchodě. Pokud si nejste jistí jestli máte procesy nastavené správně nebo si jen potřebujete prodiskutovat automatizace v obchodu, máme pro Vás novou službu.

Nabízíme ZDARMA 30 minut bezplatné konzultace s naší obchodní ředitelkou, která Vám pomůže s Vašimi obchodními procesy. Jejich nastavení a hlavně jejich automatizace, protože ty nám zjednodušují a snižují administrativní práci.

Kontaktujte nás