Strategie - Apertia Tech

Strategie

Naše vize je být významným hráčem na trhu v implementaci celosvětových řešení pod Open Source licencemi do středních a větších firem.

 

Strategie

Naše vize

Zajišťovat bezpečnost, škálovatelnost, plynulost implementace a hlavně pravidelné aktualizace a rozvoj systému, které vyvíjí programátoři po celém světě.

Na některých Open Source řešeních pracují tisíce programátorů. My pro Vás vybíráme takové, které jsou osvědčené, stabilní a nejvýznamnější na tomto trhu.

Naše poslání

Ekonomicky výhodné řešení

  • Implementací stabilních a udržovaných Open Source systémů snižujeme náklady ve firmách.
  • Vnímáme, že by se programátoři měli využívat efektivně a nevyvíjet stále nové systémy od začátku. Open Source je velmi ekonomicky výhodný a programátoři se díky němu mohou soustředit na opravdové problémy a rozvoj.

Filozofie moderního IT

  • IT je hlavním tématem tohoto století, vývoj však pořád často zaostává. My nasazujeme stabilní a moderní řešení, spravované (nejen) komunitou a vyvíjené tisíci programátory po celém světě.
  • Díky filozofii svobodného softwaru jsou námi používané systémy neustále aktualizovány.
  • Kódy naimplementovaných systému a jejich úpravy patří naším klientům. Věříme, že společnosti by neměly prodávat pouhý servis a zastaralé kódy s mnoha nedostatky naopak skrývat.

Kontaktujte nás