Proč dát WordPress web za Cloudflare? - Apertia Tech

Proč dát WordPress web za Cloudflare?

Ano, my jsme u jednoho našeho webu došli k závěru, že je vhodné, aby před ním byl Cloudflare. Hned z několika důvodů.

  1. Je to web, na který se více útočí. Měli jsme na něm DDoS útok, proto jsme klientovi doporučili, aby si web dal za ochranu serverů Cloudflare a tím svůj web ještě více ochránil. U nás jsou sice weby v bezpečí, ale pokud se na ně dělají cílené útoky z botnetů rozmístěných po celém světě, tak vždy doporučíme nějaké větší řešení. Tady se jednalo o velkého klienta s elektronikou na kterého cíleně útočili nejspíše z Číny, ale útok to byl samozřejmě z celého světa.
  2. Pokud dáte web za takovouto službu, tak jej často máte ve vysoké rychlosti z každého kouta světa. Doporučili bychom to u klientů, kteří prodávají nejen v ČR a v blízkých zemích, ale třeba i na druhém konci světa.

Cena nejlevnějšího řešení od Cloudflare se pohybuje okolo 500 Kč/měsíčně. A zmíněné nejlevnější řešení bohatě stačí třeba u takového klienta jako je ECG.

Odpověď serveru se stane automaticky rychlejší. Je vidět, že WordPress je kompatibilní s jakoukoli službou. Protože pro nejrozšířenější službu na světě se vždy tvoří všechna řešení. A tím je WordPress.

Tady vidíte srovnání např. s největším ČR obchodem Mall a ECG-Electro, které leží za ochranou Cloudflare.

 

Kontaktujte nás