Novinky z Apertia - Newsletter - Apertia Tech

Novinky z Apertia – Newsletter

Tento newsletter bude znovu plný novinek a o tom, co všechno jsme za poslední dobu udělali nového.

  1. Dokument management systém jsme rozšířili o možnost otevření dokumentů v .doc či .xls přímo v systému a tedy možnost revizování a verzování dokumentů. Již nemusíte mít svá data na dalších úložištích jako je např. Google apod. A vše můžete dělat přímo v systému.
  2. Případová studie – online rezervační systém s automatizací a napojením na Slevomat
  3. Natáčíme instruktážní videa na WordPress a zaměřujeme se hlavně na marketingovou část. Která má našim klientům pomoci získávat více zákazníků a hlavně zvýšit obrat.
  4. David začal natáčet krátká informativní videa. Najdte ho na všech našich kanálech a nyní i nově na Tik Toku.
  5. Dotace na software – potřebujete do Vaší společnosti software? Můžeme Vám zajistit i zpracování žádost na dotaci. V tuto chvíli je otevřená od Ministerstva průmyslu a obchodu výzva Aplikace. Kontaktujte nás. Rádi Vám pomůžeme.

 

Nyní máte přehledně verzování a otevírání dokumentů přímo v AutoCRM

Napojili jsme systém OnlyOffice na AutoCRM.

Tento open-source kancelářský balík, je hostovaný lokálně a vaše dokumenty nejsou tím pádem monitorovány třetí stranou.

Vhodná náhrada za Microsoft Office nebo Google Docs. Nezáleží jaký operační systém vaši zaměstnanci využívají pro práci, integrovaný OnlyOffice se spouští v prohlížeči přímo v AutoCRM.

OnlyOffice umí pracovat s dokumenty, tabulkami i prezentacemi nabízí možnost vytvoření a editace formulářů a převodu PDF souborů do formátu DOCX. Je kompatibilní s formáty DOCX, ODT, XLSX, ODS, CSV, PPTX, ODP atd.

 

Případová studie – Online rezervační systém s napojením na Slevomat

Dobrodružství na střelnici = eshop + online rezervační systém! Neobyčejný zážitek spojený s automatizací a tím kompletní zjednodušení práce.

Co všechno v systému najdete?

Například kompletní napojení na Slevomat.

Všechny informace najdete zde.

 

WordPress a marketing

První instruktážní video, které je o Push notifikacích.

Push notifikace jsou vhodné hlavně proto, aby Vašemu zákazníkovi neutekla žádná novinka z Vaší společnosti. Vhodné nejen u e-shopů, ale i u webů, které produkují zajímavý obsah či prodávají školení.

najdete zde

 

Dotace na software

Pomůžeme Vám zajistit dotaci na software ve Vaší společnosti. V tuto chvíli je vypsaná až do konce ledna výzva Aplikace od Ministerstva průmyslu a obchodu.

Aplikační program je: Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost.

Kontaktujte nás