Novinky z Apertia - Newsletter - Apertia Tech

Novinky z Apertia – Newsletter

Speciál Apertia: Systémy pro montážní a dodavatelské firmy, které instalují nejen alternativní zdroje energie

Tento speciál je věnovaný společnostem, který se zabývají montáží nejen alternativních zdrojů energie. CRM i ERP systémy se dají použít samozřejmě pro jakékoli i jiné společnosti. Všechny systémy implementujeme na míru a požadavkům Vaší společnosti.

Co všechno najdete v tomto newsletteru

  1. článek ve kterém najdete, co všechno může obsahovat systém pro společnost dodávající fotovoltaiku a další alternativní zdroje energie se screenshoty a popisem
  2. případová studie na ERP systém
  3. případová studie na CRM sytém
  4. web pro dodavatele fotovoltaiky

 

 

ERP a CRM pro montážní firmy

 

Co všechno můžete najít v CRM či ERP pro montážní firmu najdete přímo v tomto článku. Jsou tam screenshoty a vše je tam dopodrobna rozepsané.

Máme vyvinuté 3 specifické verze systému AutoCRM, které se hodí pro firmy instalující fotovoltaiku. Umíme tak vyřešit systém pro firmu začínající – AutoCRM Start. Pro firmu, která je již větší je vhodné AutoCRM a pro společnost, která potřebuje opravdu komplexní systém je zde AutoERP.

 

 

ERP pro společnost implementující fotovoltaiku

 

Pro společnost Alpha Solar systems s.r.o. jsme vytvořili systém na kompletní řízení celé společnosti (ERP). Alpha Solar systems s.r.o. podniká v oblasti obnovitelných zdrojů energie. Potřebovali systém, který jim umožní evidovat a vyřizovat obchodní případy, automatizovat co nejvíce obchod a zároveň sklady a fakturaci a mnoho dalších funkcionalit, které najdete níže.

 

 

CRM systém pro společnost zabývající se systémy energetické nezávislosti

 

Pro společnost NELUMBO Energy a.s. jsme vytvořili kompletní CRM systém s automatizovaným projektovým řízením, generováním smluv a s interaktivní mapou jednotlivých projektů.

 

Ukázka webu pro dodavatele fotovoltaiky

 

www.sun.enegy – multijazyčný web

 

Zaujaly Vás informace z tohoto newsletteru? Budeme moc rádi, když jej přepošlete lidem u kterých si myslíte, že by pro ně mohl být inspirací

Kontaktujte nás