Nechte se hýčkat komplexními službami hostingu od WPDistro - Apertia Tech

Nechte se hýčkat komplexními službami hostingu od WPDistro

Není hosting jako hosting. V klasické podobě jde pouze o prostor na serveru, kde je uložen váš web a odkud se pak zobrazuje uživatelům. Naše strategie je ale odlišná. K standardnímu webhostingu vám nabízíme ještě desítku vymazlených funkcí, kterými si vás rozmazlíme a ušetříme vám spoustu dalších starostí. Nabízet hosting WordPressu a starat se web na WordPressu je totiž velký rozdíl.

Ať už provozujete klasický web, blog, e-shop nebo profesionální systém na míru, z nabídky hostingových služeb od WPDistro si zaručeně vyberete.

Ve všech třech nabídkách hostingu (WordPress Hosting Basic, WordPress Hosting Standard, WordPress Hosting TOP)  můžete počítat s tím, že hosting od nás bude prokazatelně nejrychlejší.

Pro technické nadšence jistě postačí uvést vlastnosti serveru, který využíváme. Jedná se o EX62-NVMe se dvěma 1 TB NVMe SSD disky, osmijádrovým procesorem Intel® Core™ i9-9900K a 64 GB DDR4 RAM paměti.

Běžný uživatel se pak jistě spokojí s tvrzením, že ve světě IT toho momentálně pro tohle konkrétní využití moc rychlejšího neexistuje.

WordPress Hosting Basic

Jednoznačně největším přínosem WordPress webu i hostingu od nás je to, že můžeme zasahovat přímo do vašeho webu nebo aplikace a nastavovat bezpečnost přímo tam. Díky tomu máme přístup do obou částí (web i hosting) a programujeme je ve vzájemné součinnosti. Už tak nebudete zažívat nástrahy nekonečné a otravné komunikace v trojúhelníku vás, provozovatele webu a poskytovatele hostingu.

Samozřejmostí je také to, že se nemusíte starat o obnovu protokolu HTTPS, jehož součástí je i šifrovací a autentizační protokol SSL. Provedeme za vás také všechny potřebné aktualizace webu. To vašemu webu zaručí splnění základních bezpečnostních podmínek pro provoz webu.

Aby byl web jako v bavlnce a plně zabezpečen, už od základní varianty hostingu vám garantujeme záruku bezpečnosti díky systému Antihack™.

A co je na tom nejlepší? Tohle všechno získáte už ve variantě Basic.

Pokud ale přes web cokoliv prodáváte, provozujete e-shop nebo ještě důmyslnější systém, jednoznačně vám doporučujeme vyšší varianty našeho hostingu.

WordPress Hosting Standard

Pro menší e-shopy je nejvhodnější varianta Standard. Kromě výše zmíněného získáte pravidelnější zálohování, které proběhne dvakrát denně.

Hlavním přínosem varianty Standard je ale monitoring hlavní strany vašeho webu. Díky tomu budete mít v každém okamžiku jistotu, že váš web funguje, má krátkou odezvu a uživatelé se za klávesnicemi nerozčilují. V online světě totiž platí, že rozčílený zákazník rovná se nenakupující zákazník.

WordPress Hosting TOP

Pro systémy na míru a větší e-shopy je určena varianta hostingu TOP. Ta obsahuje důmyslný systém zálohování, se kterým získáte opravdovou jistotu zabezpečení a případné obnovy vašich cenných dat.

U všech typů hostingu je v ceně minimálně 1x denně zálohování. U nejvyššího typu hostingu zálohování probíhá třemi různými způsoby. Navíc váš web zálohujeme dvakrát denně hned na tři zálohovací místa a využíváme specializovaného systému na kontrolu provedených záloh. S takto nastaveným systémem zálohování bude váš WordPress v bezpečí.

Součástí varianty TOP je také rozšířený monitoring průchodu uživatelů systémem. Díky tomu získáte přehled o tom, zda vám funguje to nejdůležitější – nákupní proces uživatele.

Používáme v podstatě jediný možný způsob, jak zkontrolovat, zda všechno funguje jak má. Robot simuluje nákupní proces uživatele, což znamená, že si pravidelně a automatizovaně objednává náhodně vybrané zboží a kontroluje, zda nákup proběhl v pořádku, přišel mu do mailu potvrzovací email, atd.

Věřte nám, variant je spousta a my vám s nimi rádi poradíme. Možnosti nabídky hostingu najdete v přehledné formě na našich stránkách. Nebojte se nás kontaktovat, váš web rádi vytvoříme nebo vyladíme k vaší maximální spokojenosti.

 

Kontaktujte nás