ATYP magazín na Wordpressu s předplatným - Apertia Tech

ATYP magazín na WordPressu s předplatným

Víte, že už i atypmagazín.cz na WordPressu má předplatné?

Některé projekty podporujeme nejen srdcem, ale i tím, že na nich zdarma pracujeme. Jedním z nich je magazín ATYP pro lidi s jinakostí. Pro dospělé nebo dospívající s Aspergerovým syndromem nebo jinou formou autismu, ale také s ADHD. Magazín je rovněž pro rodiče dětí s autismem a ostatní jejich pečovatele, učitele, lektory, stejně jako pro odborníky.

 

Časopis je komunitní, je připravován s těmi, kterých se téma autismu a ADHD bytostně týká. Projekt Dagmar Edith Holé hodnotíme jako velmi důležitý pro společnost. Vydává časopis www.atypmagazin.cz

My jsme předělali webové stránky a nasadili jsme automatické opakované platby na tento časopis. Nyní se i tento magazín přidává k těm, kde některé články budou uzavřené a ke čtení pouze pro předplatitele. Přibudou i bonusy pro předplatitele.

 

Jsme rádi, že tento projekt existuje a ukazuje svět z jiného pohledu a také pomáhá. Bez autistického genu by mnoho vynálezů, vědeckých a uměleckých děl vůbec nebylo. Nebyl by ani on-line svět, protože by se běžní lidé sdíleli ještě v jeskyni. Parafrázujeme slavnou autistickou doktorku věd o zvířatech Temple Grandin.

Kontaktujte nás