Programátor a specialista na AI prompting - Apertia Tech

Programátor a specialista na AI prompting

Hledáme talentovaného AI Prompt Engineera a programátora pro značku apertia.ai

Jste fascinováni umělou inteligencí a jejím potenciálem? Chcete být součástí týmu, který posouvá hranice toho, co je možné s AI? Hledáme kreativního a technicky zdatného AI Prompt Engineera a programátora, který se přidá k našemu inovativnímu projektu.

Co budete dělat:

  • Navrhovat a vytvářet prompty pro generativní AI modely (např. GPT-4)
  • Testovat a optimalizovat prompty pro dosažení nejlepších výsledků
  • Spolupracovat s týmem na vývoji nových AI aplikací a řešení
  • Programovat a upravovat kód pro integraci AI modelů do našich produktů
  • Sledovat nejnovější trendy a pokroky v oblasti AI a přinášet nové nápady

Co od vás očekáváme:

  • Zkušenosti s tvorbou promptů pro generativní AI modely
  • Znalost programovacích jazyků (Python, JavaScript, atd.)
  • Schopnost rychle se učit a přizpůsobovat novým technologiím
  • Kreativní myšlení a řešení problémů
  • Vášeň pro AI a touhu posouvat hranice tohoto oboru

Co nabízíme:

  • Práci na vzrušujících a inovativních AI projektech
  • Možnost spolupracovat s talentovanými kolegy a učit se od nich
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost práce na dálku
  • Atraktivní platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity
  • Příležitost k osobnímu a profesnímu růstu v rychle se rozvíjejícím oboru

Pokud vás tato příležitost zaujala a splňujete uvedené požadavky, zašlete nám svůj životopis a portfolio vašich nejlepších AI promptů a projektů. Těšíme se na setkání s vámi!

Pokud vás naše vize nadchla a jste připraveni stát se součástí revoluce v podnikovém software, pošlete nám svůj životopis a motivační dopis. Těšíme se na setkání s vámi! Svůj CV pošlete na eva.strejcova@apertia.cz

Jak se u nás pracuje?

Kontaktujte nás