Flutter programátor - Apertia Tech

Flutter programátor

Hledáme zkušeného Flutter programátora pro vývoj mobilní aplikace k našemu ERP systému

Popis pozice:
Jsme dynamická softwarová společnost hledající talentovaného Flutter programátora, který se připojí k našemu týmu a bude se podílet na vývoji moderní mobilní aplikace pro náš ERP systém. Aplikace bude sloužit našim klientům k efektivní správě jejich podnikových procesů přímo z mobilních zařízení.

Náplň práce:
– Vývoj mobilní aplikace pro platformy Android a iOS s využitím frameworku Flutter
– Úzká spolupráce s týmem vývojářů ERP systému pro zajištění bezproblémové integrace
– Implementace uživatelsky přívětivého a intuitivního rozhraní aplikace
– Optimalizace výkonu a zajištění vysoké kvality kódu
– Podílení se na celém vývojovém procesu od návrhu až po nasazení a údržbu

Požadavky:
– Prokazatelné zkušenosti s vývojem mobilních aplikací pomocí Flutter
– Pozžívání AI nástrojů
– Znalost programovacího jazyka Dart a principů objektově orientovaného programování
– Zkušenosti s integrací mobilních aplikací s backendem a API
– Znalost nástrojů pro správu verzí (Git) a agilních metodik vývoje
– Schopnost pracovat samostatně i v týmu, komunikativnost a proaktivní přístup
– Velmi dobrá znalost angličtiny (komunikace se zahraničními klienty)

Výhodou:
– Zkušenosti s vývojem aplikací pro ERP systémy
– Znalost dalších programovacích jazyků (např. PHP, JS,)
– Zkušenosti s testováním a debuggingem mobilních aplikací

Nabízíme:
– Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem
– Možnost podílet se na vývoji aplikace
– Práci na moderních technologiích v přátelském kolektivu
– Flexibilní pracovní dobu a práce remote
– Příležitosti k profesnímu růstu a vzdělávání

Pokud vás tato pozice zaujala a splňujete uvedené požadavky, zašlete nám svůj životopis a portfolio projektů na e-mail eva.strejcova@apertia.cz

Jak se u nás pracuje?

Kontaktujte nás