Náš Facebook

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Jak to všechno vůbec vzniklo? Proč všichni vnímají, že je správně, když si koupíte software a ještě za něj měsíčně platíte měsíčně, že je normální, aby nebyl Váš. Ne, to není normální.

#windows #System #CRM #erp #opensource #Data
... VíceSbalit

Komentovat na FB

Spíš si myslím, že lidem je spíše fuk jestli jejich software má otevřený anebo uzavřený kód. Teď mluvím spíše o neIT lidech, kteří jsou rádi že jim ten software vůbec funguje a nějakému kódu stejně nerozumí..

Open Source systémy najdete téměř všude. Je velmi těžké se jim vyhnout. Ve Vašem moderním autě, doma v ledničce, ve Vašem Applu či v mobilu. A představte si, že existují i ERP a CRM systémy pro firmy, které jsou pod Open Source licencí a jsou opravdu velké.

#System #opensource #erp #CRM #nocode #zdarma
... VíceSbalit

Komentovat na FB

Tak dalo by se říct, že otevřené zdrojové kódy jsou jednoduše všude, kde se kódy nemusí kompilovat, ale jednoduše se interpretují nějakým interpretem (což může být cokoliv pro Ruby, Python, JavaScript) Ale nějak nevím, k čemu to jako je běžným uživatelům.. Chápu, že třeba pro programátory open source může znamenat hodně, ale běžným uživatelům to asi může být jedno jaký software používají nebo jak to pod tou kapotou vlastně funguje ne?

Open Source používáte denně a to na spoustě míst. A i přesto se setkávám s domněnkami, že je nebezpečný a nebo nedostatečný. Ne, není. 🙂

#opensource #IT #systemy #Firma #spolecnost #CRM
... VíceSbalit

Načíst další